Milí zákazníci, do odvolání není možné zboží objednat přes eshop, ale nadále nás najdete v kamenných obchodech. Děkujeme za přízeň, A+A

Babí léto na Dyzajn marketu

 

 

Trošku to trvalo, ale konečně je tady: report z podzimního Dyzajn marketu. Jaké to bylo, co nás nejvíc zaujalo a co jsme nakoupily?

 

Musíme přiznat, že jsme tentokrát ani nestihly všechno pořádně omrknout. V sobotu jsme byly celý den v obležení zákazníků a bylo to boží. Sice jsme se večer cítily jako po maratonu, ale nadšení z vašeho velkého zájmu tu únavu přebilo. Neděle už byla trochu volnější, a tak jsme se vydaly na lov.

 

Anna se nejvíc rozplývala nad snovými barevnými polštářky a ilustracemi od Mellow. Asi tuším, co Štěpán dostane letos pod stromeček. Velryba je nej!

 

mellow2


 

Šperky od Yo Soy jsou srdeční záležitost. Jenom to rozhodování – vybrat něco z nové minimalistické kolekce nebo si pořídit výraznější kousek z pozlaceného lana? Co si budeme povídat, nejlíp všechno. Mimochodem náhrdelníky od Yo Soy najdete i na našich posledních fotkách, k jednobarevným tunikám a halenkám jsou ideální.

 

 yo soy

 

A nakonec sousední stánek Heda design a jejich porcelánové království. Kdo čte náš blog, už tuší, že Anna je tak trochu porcelánový závislák. Tentokrát vyhrály bílé náušnice. Sláva minimalismu!

 

 heda 3   heda2   heda 1

 

Já jsem si pro změnu ujížděla na betonu. Holky z Fakticky ani nemusím zmiňovat, ty jsou jasná volba. Ale náhrdelník od BETOON mě taky dost nadchnul. Na černé tunice by se určitě pěkně vyjímal a prý mám Ježíškovi podstrčit vizitku. Tak jo.

 

Betoon 2

 

Geometrické hodiny od maďarské značky MOHA design si jednou rozhodně koupím. A taky tu betonovou lampu s mosaznou objímkou. A vázu. A náušnice…

 

 MAHA1

 

O batozích už jeden článek byl a třeba se k vám donese, který si nakonec Anna vybrala. Já mám rozhodně zálusk na tohohle krasavce z dílny Bodline. Ještě, že mám hned po Ježíškovi ty narozeniny, ha!

 

Bodline 1

 

A protože jsem po letní čistce šatníku zjistila, že nemám žádná trička, vydala jsem se ulovit hlavně ta. Potisky a nápisy většinou nemám ráda, ale Hank – to je jiná. Navíc musím pochválit autorce výběr látky, je hrozně příjemná. Ukořistila jsem jedno pro sebe a jedno pro muže.

 

Zdroj: iamhank.cz   Zdroj: iamhank.cz

 

A co my? My jsme tentokrát slavily největší úspěch s tunikami, které nám mizely pod rukama rychlostí blesku. Těší náš, že jste si je oblíbily stejně jako my a chystáme pro vás novou verzi, která bude ideální do rychle nastupujícího chladného počasí. A hlavně –  žlutá bude!

 

 

S <3 Adéla