Milí zákazníci, do odvolání není možné zboží objednat přes eshop, ale nadále nás najdete v kamenných obchodech. Děkujeme za přízeň, A+A

Zimní novinky

Po delší odmlce plné trhů, balení, žehlení, focení, vymýšlení a zkoušení, následované další odmlkou plnou pečení cukroví, nakupování dárků na poslední chvíli, rodinných návštěv a novoročního veselí, se zase hlásíme.

Leden jsme sice na střídačku strávily v posteli s horečkou, ale ani to nám nezabránilo vypustit do online světa naše dámské zimní novinky. Možná už jste se s nimi potkali na předvánočním Dyzajn marketu nebo v některé z našich spřátelených prodejen. Pokud ne, určitě vám doporučujeme osahat si je naživo. Nepřišly jsme totiž pořád na to, jak vám jinak zprostředkovat ten skvělý zážitek, když si sáhnete na šaty z modalového úpletu nebo si je dokonce oblečete na sebe. Nicméně tým Monopolo varuje: setkání s modalem způsobuje lehkou závislost. Náš nový nejoblíbenější materiál je z přírodních vláken, skvěle drží barvy a dokonce má funkční vlastnosti. Ale hlavně, hlavně je neuvěřitelně příjemný na omak.

 

_DK10001-Edit _DK19851-Edit _DK19964-Edit

 

 

Minimalistický střih s tříčtvrtečním rukávem dává prostor pro nekonečně mnoho možností kam šaty nosit. S podpatky na večírek, ke kozačkám do kanceláře nebo je klidně využijte jako tuniku. Stačí obléct leginy, pohodlné boty a klidně můžete v šatech celý den běhat po městě či maminky za tím svým malým rošťákem na dětském hřišti.

No a pokud jste na tom stejně jako my a necítíte se na obtažené oblečení, máme pro vás dobrou zprávu. Střih vypadá skvěle i ve volné oversize variantě doplněné třeba o pásek na stáhnutí do pasu. Pořád se držíme našeho hesla, že oblečení má být nejen krásné, ale taky funkční a nositelné pro všechny možné příležitosti.

Této myšlenky jsme se držely i při vymýšlení zimní varianty halenek. Tříčtvrteční rukáv a prodloužený zadní díl se na zimu ideálně hodí. Čím jsme starší, tím víc oceňujeme babiččiny poznámky o zádech v teple. Lodičkový výstřih s podsádkou dodává halence na eleganci a odlišuje ji tak od klasického trička. Unosíte ke kalhotám i k sukni. A protože pod všechny ty vrstvy svetrů a zimních bund to chce něco pohodlného, příjemného a lehkého, sáhly jsme po osvědčeném úpletu z viskózy. 

 

_DK10120-Edit _DK10071-Edit _DK10055-Edit

 

 

Kdo nás zná, ví, že barvám moc neholdujeme a šedá je pro nás největší odvaz. Tentokrát jsme se ale rozhodly, že zaexperimentujeme s výraznější barevností. Přece jenom je potřeba si to zimní období nějak rozjasnit. Navíc když objevíte látky s tak pěknými barvami, které navíc jen tak nevyblednou, je to vybírání radost. Tak se odvažte s námi a zkuste pro tentokrát něco výrazného :-)

 

Vaše A + A