Milí zákazníci, do odvolání není možné zboží objednat přes eshop, ale nadále nás najdete v kamenných obchodech. Děkujeme za přízeň, A+A

Novinky

Blogujeme

Střípky z našich osobních i pracovních dnů, koukněte na nový blog: https://polokdoule.wordpress.com/

A+A

Jaro je tady, vyrážíme ven! Kde se uvidíme?

Jaro je konečně tady a my po zimním polospánku vyrážíme provětrat polokošile i sebe. 

Kde nás můžete potkat?

Brno je naše základna a tak na Mint Marketu v Tržnici na Zelném trhu nemůžeme chybět. V sobotu 17. 3. 2018 od 10 do 18 hodin budete mít možnost omrknout nejen naše novinky. Najdete nás v posledním patře, ve stánku společně s Kdoulí. 

Druhou štací, kde se na vás budeme těšit, je pražský Dyzajn market. Na Náměstí Václava Havla se o víkendu 24. - 25.3. 2018 sejde přes 180 dyzajnérů a my budeme mezi nimi. Doufejme, že nejenom s novými polokošilemi, ale i s lepším počasím. 

Musíme přiznat, že už se nemůžeme dočkat, až vám představíme novinky. Jsme z nich nadšené a doufáme, že vy budete taky. Těšíme se!

Vaše Adéla + Anna

Nová kolekce v černé a bílé

Kolekce polokošil s názvem „černá a bílá“ se nese ve znamení jednoduchých linií, geometrických vzorů a vymazlených detailů.Tentokrát jsme přidali kromě vyztužených límečků i kapsičky a nechybí ani knoflíčky s vygravírovaným logem. Materiál ze 100% bavlny je lehký a prodyšný, polokošile jsou tak ideální do teplejšího počasí. Látky jsou potištěné digitálním tiskem a samozřejmostí jsou autorské motivy z grafické dílny Monopolo.

3 položek celkem