Milí zákazníci, do odvolání není možné zboží objednat přes eshop, ale nadále nás najdete v kamenných obchodech. Děkujeme za přízeň, A+A

O materiálech

 

Zajímá vás z jakého materiálu je ušitý váš budoucí přírůstek do šatníku a proč jsme vybraly zrovna ten? přečtěte si něco málo o látkách, které používáme. Při výběru pro nás hraje prim kvalita, složení i to jak je látka příjemná na omak. Všechny materiály osobně testujeme.

 

PIKÉ (pique) je pletená látka s charakteristickou vroubkovanou texturou. Jedná se o tradiční materiál pro výrobu polokošil. To naše se vyrábí v Česku a je 100 % bavlněné. Díky jeho přirozené pružnosti a prodyšnosti se v něm budete cítit skvěle celý den.

 

BAVLNĚNÝ ÚPLET je klasika pro výrobu triček. My používáme úplet s českým rodokmenem a s vysokou gramáži, díky které pěkně drží tvar. Zároveň obsahuje malé množství lycry, což mu zajišťuje dostatečnou pružnost a vy se v něm můžete pohodlně pohybovat.

 

BAMBUSOVÝ ÚPLET z české pletárny používáme na naše dámské šaty s límečkem. Je velmi pružný, hebký, prodyšný a má funkční vlastnosti, díky kterým je vhodný i pro alergiky. Oceníte jej zejména v teplejším počasí, kdy působí až chladivým dojmem.

 

VZOROVANÉ BAVLNĚNÉ LÁTKY používáme na límečky a kapsičky. Grafické motivy pochází přímo z naší  hlavy a necháváme si je tisknout pomocí digitálního tisku v české tiskárně.

  

VISKÓZOVÝ ÚPLET máme v oblibě, protože je pružný a působí měkce na omak. Navíc se tolik nemačká a nežmolkuje. A co že to ta viskóza je? Jde o vlákna z celulózy, získávané většinou z bukového či smrkového dřeva.

 

HALENKOVINA je splývavý materiál z umělého vlákna, který je velmi příjemný na dotek. Působí elegantně, drží tvar a zakryje všechno, co chcete schovat. Otestováno osobně.

 

MODALOVÝ ÚPLET je náš nový favorit, do kterého jsme se hned při prvním doteku zamilovaly. Vzhledem připomíná bavlnu, ale předčí ji snad ve všech směrech. Nevytahuje se, nesráží, uchovává si zářivé barvy a je odolnější při praní. Pomáhá odvádět vlhkost od pokožky a je prodyšný. Modalová vlákna se vyrábí z celulózy pocházející nejčastěji z bukového dřeva.

 

KORTEXIN je voděodolný nepropustný materiál, který se běžně používá na batohy i sedací vaky. My z něj pro vás šijeme kosmetické taštičky, protože víme, že i taková špatně zavřená řasenka umí občas napáchat v kabelce pěknou škodu. Grafické motivy si navrhujeme samy a tiskneme sublimačním tiskem.

 

BAVLNĚNÉ PLÁTNO najdete uvnitř kosmetických taštiček. Používáme různé vzory, které se vždy snažíme vyladit s potiskem na kortexinu.

 

_DK19388 _DK19406 _DK19413 _DK19430