Milí zákazníci, do odvolání není možné zboží objednat přes eshop, ale nadále nás najdete v kamenných obchodech. Děkujeme za přízeň, A+A

O nás

"Propracované detaily tvoří dokonalý celek."

 

Šijeme pro Vás nadčasovou módu, která padne. Najdete u nás stylové panské polokošile i šaty a doplňky pro ženy. Každý centimetr čtvereční vypipláváme k dokonalosti - od návrhu, přes výběr materiálů až po precizní ušití. Samozřejmostí je úhledné balení.

_DK19413

 

 

_DK19447-Edit

     Něco navíc pro pány

  • Vyztužený límeček u polokošil bude za všech okolností držet tvar a vy budete vypadat vždy upraveně.
  • V kvalitních přírodních (a českých) materiálech se budete cítit doslova jako v bavlnce.
  • Vyhýbáme se viditelným velkým značkám a logům, protože vyniknout by měla hlavně vaše osobnost.
  • Dokonale padnoucí střih si u nás vyberou všechny typy postav.

 

Něco navíc pro dámy

  • Jedny šaty do kanceláře, na procházku i na večírek? Naše kousky jsou univerzální a hodí         se pro různé příležitosti – stačí vyměnit doplňky.
  • Materiály vybíráme tak, aby byly příjemné na omak a zároveň snadné na údržbu.
  • Pohodlný střih je základ, chceme abyste se cítila pohodlně celý den.
  • Všechny novinky testujeme na sobě. Běháme v nich za dětmi i na večírky.
_DK19388

 

 

"Za každým kouskem stojí poctivá práce a um našich profesionálních krejčových."

 

 

_DK19406

 

Jak a z čeho šijeme?

 

Dáváme si záležet na výběru materiálů. Spolupracujeme s českými výrobci látek, nití i knoflíků. Látky zdobí naše vlastní grafické motivy, na knoflících najdete naše logo.

Střihy ladíme s profesionální oděvní konstruktérkou, aby perfektně seděly různým postavám. Proto u nás najdete nejen střihy Slim fit a Regular fit, ale i prodloužené délky. Navíc můžete vybírat lehce nadstandardní velikosti, pro muže šijeme až do 3XL, dámské oblečení nabízíme od XS až po 2XL.

Potřebujete oblečení zkrátit nebo prodloužit? Nešijeme přímo na míru, ale naše krejčové pro vás rády upraví oblečení podle vašich představ.

_DK19433_1

 

 

PROČ JSME ZAČALY ŠÍT?

 

_DK19377

Na začátku všeho byla polokošile. Vlastně spíš nebyla – marně jsme v obchodech hledaly tu pravou. Nakonec jsme se rozhodly vzít to do vlastních rukou a nyní chceme lokální a kvalitní výrobky nabídnout i vám.

  

 

KDO JSME?

 

Jsme dvě holky z Brna, Anna a Adéla. Navrhujeme, vymýšlíme, šijeme a k tomu stíháme spoustu dalších věcí. Rády děláme vše po svém a milujeme hezké věci, co mají duši. I proto jsme se v roce 2016 rozhodly založit vlastní značku Monopolo.

Jsme první originální česká značka, která se zaměřuje na polokošile. Naše výrobky prodáváme nejen tady na e-shopu, ale najdete je i v několika kamenných prodejnách: Place Store, Red Brick Design Shop, Galerie Pape. Potkat nás můžete i na prodejních trzích (Dyzajn market, Mint market, Dizajn trh). Sledujte nás proto na Facebooku a Instagramu, ať nepromeškáte možnost si naše věci osobně prohlédnout a vyzkoušet.

_DK19478-Edit