O nás

KDO JSME?

Jsme dvě: Anna a Adéla. Vymýšlíme, tvoříme, vyrábíme, navrhujeme, zařizujeme, vyřizujeme a možná jsme trošku hyperaktivní. Od architektury a nábytku jsme si odskočily do světa látek a šicích strojů, protože máme radši kvalitu než kvantitu, fandíme lokální produkci a nerady něco marně hledáme.

Tím to vlastně celé začalo. Marným hledáním narozeninového dárku podle našich představ. Tentokrát nám to ale nedalo a rozhodly jsme se s tím něco dělat. Polokošile se z hřiště a tenisového kurtu dostala do kanceláří i na večírky a podle nás si prostě zaslouží trošku víc pozornosti i péče. Proč by nemohla vypadat stylově, být dobře ušitá, z kvalitní látky a mít padnoucí střih? Proč by měla mít zplihlý límeček, který nikdy nedrží tvar? Vrhly jsme se proto po hlavě do hledání vhodných materiálů, střihů, zručných lidí, nejlepších dodavatelů a to všechno tady v Česku. Výsledek můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Doufáme, že budete nadšení stejně jako my.

 

Šijeme v Brně, z českých látek i nití, s knoflíky ze Studené. Chceme ukázat, že je možné dělat oblečení kvalitně, s padnoucími střihy, originálním vzhledem a precizním zpracováním. Vybírat můžete nejen z  kolekcí, které pro vás připravujeme několikrát do roku.

 

design

Autorský design látek 

Grafické motivy si připravujeme samy a necháváme tisknout v ČR.

čr

Vyrobeno v ČR

Spolupracujeme s lokálními dodavateli. Zajímá nás původ materiálů a za každým výrobkem chceme vidět konkrétní lidi.   

límec

Límečky, co drží tvar

Límečkům věnujeme speciální péči. Jsou bavlněné a vyztužené, aby se nekroutily a byly příjemné na nošení.

ovip

Pro každou příležitost

Věříme, že naše polokošile jsou univerzálním oděvem pro nejrůznější příležitosti. Zaujmou na poradě i ve společnosti. 

30dnu

30 dní na vrácení

Snažíme se poskytnout co nejpřesnější informace o našich výrobcích, přesto se může stát, že nebudou podle Vašich představ. Proto jsme pro Vás prodloužili lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodu na 30 dní.